3. 4. 2017

Kvestorka Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na pozici personální referent/referentka Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky.

Masarykova univerzita je jednou z největších vzdělávacích a vědeckých institucí v České republice a uznávanou středoevropskou univerzitou, která hospodaří s majetkem v hodnotě 15,4 mld. Kč. Má 9 fakult s celkem 200 katedrami, ústavy a klinikami a zaměstnává více než 5000 pracovníků. Středisko pro pomoc studentům se specifickými nároky je celouniverzitním pracovištěm s více než stovkou pracovníků a jeho úkolem je zajišťovat, aby studijní obory akreditované na univerzitě byly přístupné studentům se smyslovým nebo jiným postižením.

Hlavní náplň

• zodpovědnost za personální agendu střediska
  • zpracování podkladů pro personální plánování
  • součinnost s vedením střediska při tvorbě mzdových, organizačních a personálních předpisů
  • součinnost při rozborech čerpání mzdových prostředků a finanční kontrole osobních nákladů z hlediska zdrojů financování
  • administrativní podpora vedení pracoviště v rámci projektových aktivit
  • organizace výběrových řízení a náboru nových pracovníků
  • organizační zajištění kurzů celoživotního vzdělávání

Požadovaný profil uchazeče

• min. bakalářské vzdělání ekonomického, sociálně-právního, sociologického, popř. jiného humanitního oboru zaměřeného na metodiku práce s lidmi
  • znalost personálních procesů a pracovně-právní legislativy
  • praxe na pozici personalistky/personalisty
  • práce s informačními technologiemi na pokročilé úrovni (kromě standardních kancelářských a komunikačních aplikací dále sdílení dokumentů, sociální sítě, konverze datových formátů apod.)
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • komunikační a organizační schopnosti, zkušenost jednání s lidmi
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu

Dále výhodou

• praxe v oblasti pracovního prostředí MU, popř. prostředí jiné veřejné VŠ
  • zkušenosti s využíváním dotací z fondů EU
  • základní orientace v komunikačních specifikách osob se zdravotním postižením vzhledem k přítomnosti nevidomých, neslyšících a jiných osob se specifickými nároky v pracovním týmu

Nabízíme

• plný pracovní úvazek – zástup za MD/RD (s předpokladem až na 3 roky)
  • zajímavou a samostatnou práci, prostor pro vlastní iniciativu a nápady
  • možnost osobního a odborného rozvoje
  • zaměstnanecké výhody (6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné vstupné do kina Scala, možnost bezplatně využívat knihovny univerzity, slevy na vzdělávací kurzy)
  • práce s nejmodernějšími technologiemi
  • nástup 1. 6. 2017, případně dle domluvy
  • místo pracoviště v centru Brna: Komenského náměstí 2

Přihlášky doložené strukturovaným životopisem a motivačním dopisem posílejte do 16. 4. 2017 e-mailem na elektronickou adresu hanakova@teiresias.muni.cz, nebo na fyzickou adresu Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky MU: Komenského náměstí 2, 602 00 Brno.

Další informace o nabízené pozici poskytne Ing. Mgr. Eva Hanáková, telefon 549 49 1115.