28. 6. 2019

 

Jelikož se přiblížila doba dovolených, nabízíme pro všechny případné zájemce o služby Střediska Teiresiás souhrn aktuálních informací o dostupnosti pracovníků jednotlivých oddělení v prázdninovém období.


Studijní oddělení

Studijní oddělení Střediska Teiresiás bude v červenci a v srpnu v provozu v pracovní dny od 8 do 16 hodin. Vzhledem k dovoleným však není možné zaručit, že budou přítomni všichni pracovníci studijního oddělení. Pokud tedy budete potřebovat cokoliv projednat s některým z kolegů, prosím domluvte si schůzku předem (e-mailem, přip. telefonicky). Vyhnete se tak případné zbytečné cestě do Střediska Teiresiás.

E-mail: studijni@teiresias.muni.cz
Telefon: 54949 1105, 773 752 738
Kontakty na jednotlivé pracovníky Studijního oddělení jsou zde.

Knihovní a vydavatelské oddělení, resp. knihovna

Fyzicky bude přinejmenším jeden zástupce oddělení k dispozici do 26. července 2018, poté pak s jistotou až od 26. srpna. 

Dostupnost knihovních služeb bude zajištěna následovně:
- provoz digitální knihovny: nepřerušen
- provoz fyzické knihovny: běžné výpůjční hodiny nebudou platit, fyzický fond knihovny bude dostupný po předchozí domluvě.

E-mail: knihovna@teiresias.muni.cz
Telefon: 549 49 1107 (pouze do 27. 7. 2018)
Kontakty na pracovníky knihovny jsou zde.

Další aktivity oddělení budou během prázdnin zajišťovány následovně:

digitalizace a příprava hmatových tisků případné objednávky budou přijímány na adrese digitalizace@teiresias.muni.cz, přičemž budou vyřizovány podle možností
příprava orientačního značení a hmatových map případné objednávky budou přijímány na adrese hmatove-znaceni@teiresias.muni.cz, přičemž budou vyřizovány podle možností

Oddělení speciální informatiky

Po dobu prázdnin bude přítomen vždy minimálně jeden zástupce oddělení, nicméně vzhledem k plánované technické údržbě učeben (viz níže), je velmi vhodné domluvit si případnou návštěvu předem. 

E-mail: ict@teiresias.muni.cz
Telefon: 54949 1110
Kontakty na jednotlivé pracovníky Oddělení speciální informatiky jsou zde.

 

Provoz učeben Střediska Teiresiás

Provozu učeben a prostor okolo se dotkne montáž klimatizace v místnostech 105, 106, 107, 108, 109 a 110, malování všech učeben a chodeb a softwarová údržba počítačů v učebnách:

  • učebny 105 až 110 budou nepřístupné od 24. 6. do konce srpna
  • učebny 114 až 118 a přístupové chodby nebudou přístupné celý srpen

Termíny uzavírky se mohou mírně měnit v souvislosti s reálným průběhem prací — aktuální informace o dostupnosti učeben budou vždy uvedeny v rozvrhu (teiresias.muni.cz/rozvrh).

Případné dotazy týkající se provozu Střediska Teiresiás směřujte prosím na e-mailovou adresu studijni@teiresias.muni.cz, příp. na telefonní číslo 549 49 1105

Oddělení vizuální komunikace

S výjimkou prvních dvou červencových týdnů od 1. do 14. července bude přítomen vždy alespoň jeden zástupce oddělení.

Potřebujete-li v době prázdnin využít tlumočnického nebo přepisovatelského servisu, použijte prosím pro domluvu oběžníků:
tlumoceni@teiresias.muni.cz,
prepisy@teiresias.muni.cz. 


Budete-li potřebovat osobní konzultaci na našem pracovišti, dejte nám prosím o své návštěvě dopředu vědět. 
Kontakty na jednotlivé pracovníky Oddělení vizuální komunikace jsou zde.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem příjemné léto.