20. 4. 2016

V sobotu 14. května 2016 pořádá Středisko Teiresiás Masarykovy univerzity ve svých prostorách (Komenského nám. 2, Brno) další běh workshopů, věnovaných tématice speciálních informačních a komunikačních technologií pro uživatele s těžkým postižením zraku.

Podobně jako v minulých bězích si budou moci účastníci opět vyzkoušet věci, které jsou na českém trhu nové, do programu jsou také zařazena témata, o která byl při předchozích příležitostech největší zájem.

Časový harmonogram akce

12:15 – začátek akce, občerstvení pro účastníky
12:45 – oficiální zahájení, organizační informace
13:00 až 13:50 – první běh workshopů
14:00 až 14:50 – druhý běh workshopů
15:00 až 15:50 – třetí běh workshopů
16:00 – ukončení akce

Oproti předchozím běhům nabízíme účastníkům více workshopů, z nichž bude možné vybírat. A protože se nám v listopadu osvědčilo snížit počet účastníků v jednom workshopu maximálně na pět, zachováme toto pravidlo i pro tento běh. 
Kompletní seznam workshopů včetně jejich anotací najdete zde

RegistRace na workshopy

Před registrací doporučujeme pročíst si anotace jednotlivých workshopů, detailněji se seznámit s jejich náplní a požadavky na účastníky – na některé workshopy je třeba si přinést vlastní zařízení. Pokud vás některé z témat zaujalo, zaregistrujte se prosím přes formulář na adrese workshopy2016.jdem.cz. Bez registrace není účast na workshopech možná.