16. 9. 2021

Srdečně zveme všechny zájemce na Festival Týden komunikace osob se sluchovým postižením, jehož součástí bude i příspěvěk Střediska Teiresiás Nahlédnutí do pestrého světa lidí se sluchovým postižením, a to ve ve čtvrtek 23. září 2021 od 14 hodin.

Zajímá-li vás vyprávění lidí se sluchovým postižením o jejich úsměvných i těch smutnějších životních zážitcích, můžete si je přijít poslechnout osobně, nebo je sledovat online. Prostor bude také pro dotazy. Zajištěno je tlumočení z i do českého znakového jazyka, stejně tak i simultánní přepis mluveného slova. Těší se na vás Ondřej Klofáč, Gábina Pecová, Dáša Máliková a Alexandr Zvonek.

Místo konání: Středisko Teiresiás, Komenského nám. 2, 602 00 Brno, místnost č. 107 (plánek 1. nadzemního podlaží)
K online vysílání se připojíte prostřednictvím tohoto odkazu: https://muni.cz/go/TKOSP/vysilani
Své dotazy můžete klást zde: https://muni.cz/go/TKOSP/dotazy
Budete-li se chtít účastnit osobně, prosím registrujte se: do 22. 9. 2021 do 12 hodin na adrese zvonek@teiresias.muni.cz.

Festival Týden komunikace osob se sluchovým postižením, tento rok s mottem "Není ticho jako ticho", proběhne v ČR v týdnu od 17. do 26. září 2021 a pořádá jej již od roku 2012 sdružení ORBI PONTES. Je to týden plný různorodých akcí, jejichž záměrem je upoutat pozornost veřejnosti ke světu osob se sluchovým postižením. Festival bude již tradičně zahájen konferencí v Senátu Parlamentu ČR, která proběhne v pátek 17. září 2021. Program festivalu najdete zde.