3. 6. 2016

Uživatele a tlumočníky znakových jazyků a ostatní veřejnost zveme na mezinárodní konferenci Znakové jazyky ve vysokoškolském vzdělávání a odborné publikace ve znakových jazycích

Konference se koná dne 16. června 2016 ve Středisku Teiresiás Masarykovy univerzity v Brně, Komenského nám. 2, místnost 200 (2. nadzemní podlaží).

Kromě odborníků z České republiky budou přítomní i norští kolegové z Institutu pro mezinárodní studia a tlumočení Vysoké školy aplikovaných věd v Oslu a Akershusu a norského pedagogického institutu Statped.

Účast na konferenci je zdarma, přihlášky zasílejte prosím do 12. 6. 2016 na adresu prihlaska@teiresias.muni.cz; počet míst je omezen.

Více informací naleznete na stránkách www.teiresias.muni.cz/konferenceNF.

Konference se koná s podporou grantu z programu Spolupráce škol a stipendia Norských fondů a fondů EHP

logo EEA-Grantslogo Norway-Grants

www.eeagrants.org