13. 1. 2021

Středisko pro pomoc studentům se specifickými nároky hledá pro externí spolupráci novou posilu pro individuální výuku německého jazyka.

Hlavní pracovní náplň

• individuální výuka německého jazyka studentů Masarykovy univerzity se specifickými nároky (např. specifické poruchy učení, psychické obtíže, autismus, smyslové či pohybové postižení nebo chronické somatické onemocnění)
  • rozsah výuky cca 4–6 hodin týdně s možností pozdějšího navýšení
  • samostatná příprava a vedení lekcí s ohledem na individuální potřeby studentů (např. pomalejší tempo na vypracování úkolů, potřeba alternativního vysvětlení probírané látky, větší počet příkladů, četnější ověřování zvládnutí probírané látky po menších celcích, zvýšená potřeba motivovat studenty)

Požadujeme

• VŠ vzdělání – minimálně bakalářský typ studijního programu v požadovaném oboru
  • možnost zahájit spolupráci co nejdříve – v průběhu měsíce února
  • invenci a časovou flexibilitu (dle rozvrhů a možností studentů)
  • pedagogickou praxi

Nabízíme

• odměnu 300 Kč za vyučovací hodinu (50 minut)
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce na DPP či DPČ
  • zázemí prestižní a stabilní instituce – Masarykovy univerzity
  • technické školení a metodickou pomoc
  • přátelský kolektiv
  • místo pracoviště v centru Brna – Komenského nám. 2; v případě nepříznivé epidemiologické situace bude výuka probíhat online
Strukturované životopisy zasílejte na adresu hulikova@teiresias.muni.cz nejpozději do 15. 2. 2021.