Obsah

Menu

Aktuality

18. 2. 2015

Slavnostní zakončení projektu ExpIn

Středisko Teiresiás pořádá u příležitosti konce projektu ExpIn slavnostní (pod)večer spojený s divadelním představením divadelní hry Přelet nad kukaččím hnízdem.

9. 2. 2015

Tisková konference ke koncepci inkluzivních vzdělávacích služeb na MU

Masarykova univerzita si Vás dovoluje pozvat na tiskovou konferenci ke koncepci inkluzivních vzdělávacích služeb na MU  TK se uskuteční v úterý 10. února 2015 v 11:00 v budově na Komenského nám. 2, II patro, místnost č. 201, Brno.

26. 11. 2014

Kurz katalogizace speciálních dokumentů

Dne 18. 12. 2014 od 10.00 hod. se uskuteční v prostorách Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky Masarykovy univerzity na Komenského náměstí 2 v Brně Kurz katalogizace speciálních dokumentů určených zrakově postiženým uživatelům.

Inovace v přístupnosti komunikace probíhající v reálném čase

Aktivita je zaměřena na zvyšování odborných kompetencí u akademických pracovníků a ostatních pracovníků MU i dalších VŠ a pedagogických pracovníků středních škol, především v oblasti vytváření přístupných dokumentů a komunikace s osobami se specifickými potřebami. Specifickou inovací je vytvoření vzdělávacího programu pro zapisovatele a tlumočnický dispečink znakového jazyka a vzdělávací program pro tlumočníky znakového jazyka.

 

Na realizaci se podílí:

nahoru