Obsah

Menu

Aktuality

18. 2. 2015

Slavnostní zakončení projektu ExpIn

Středisko Teiresiás pořádá u příležitosti konce projektu ExpIn slavnostní (pod)večer spojený s divadelním představením divadelní hry Přelet nad kukaččím hnízdem.

9. 2. 2015

Tisková konference ke koncepci inkluzivních vzdělávacích služeb na MU

Masarykova univerzita si Vás dovoluje pozvat na tiskovou konferenci ke koncepci inkluzivních vzdělávacích služeb na MU  TK se uskuteční v úterý 10. února 2015 v 11:00 v budově na Komenského nám. 2, II patro, místnost č. 201, Brno.

26. 11. 2014

Kurz katalogizace speciálních dokumentů

Dne 18. 12. 2014 od 10.00 hod. se uskuteční v prostorách Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky Masarykovy univerzity na Komenského náměstí 2 v Brně Kurz katalogizace speciálních dokumentů určených zrakově postiženým uživatelům.

Slavnostní zakončení projektu ExpIn

Středisko Teiresiás pořádá u příležitosti konce projektu ExpIn slavnostní (pod)večer spojený s divadelním představením divadelní hry Dale Wassermana Přelet nad kukaččím hnízdem (na motivy knihy Kena Keyseho Vyhoďme ho z kola ven).

Představení v provedení integrovaného souboru Divadla Járy Pokojského se uskuteční v následujících termínech:

Obě představení proběhnou v divadle Barka (Svatopluka Čecha 35a, Brno). Délka programu je cca 3 hodiny včetně přestávky. V oba dny představení proběhne s tlumočením do českého znakového jazyka, simultánním přepisem a hlasovým komentářem pro nevidomé. Prostory divadla jsou bezbariérové Divákům se zrakovým postižených nabízíme materiály pro snazší orientaci (popis scény ad.).

nahoru