23. 10. 2017

Vše, co potřebujete vědět o studiu v zahraničí.

Chcete zjistit, jak se studuje na zahraniční univerzitě? Dozvědět se, jaká aktuální témata ve vašem oboru řeší jinde ve světě? Rádi byste si užili studentský život v jiném koutě planety? Jako studentům Masarykovy univerzity se vám nabízí široké možnosti, kam můžete vyrazit za studiem či praxí, ať už máte raději naši Evropu, či míříte dál.

V rámci akce Keep Moving, kterou organizuje Centrum zahraniční spolupráce MU, se dozvíte vše, co potřebujete vědět. Pro studenty se specifickými nároky připravilo Středisko Teiresiás konzultační den zahraničních mobilit. Přijďte se informovat a zeptat se na vše, co vás zajímá.

Kdy? Středa 8. 11. 2017, 10:00–15:00
Kde? Hovorna, Středisko Teiresiás

Prosím potvrďte svoji účast a případně požádejte o zajištění tlumočníka. Pište na adresu mobility@teiresias.muni.cz. Pokud vám termín nevyhovuje, ale zajímáte se o možnosti výjezdu, napište nám také a dohodneme se na alternativním termínu schůzky (mobility@teiresias.muni.cz).